Psycholog Warszawa Co to jest złość?
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.

You are not connected. Please login or register

Co to jest złość?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Co to jest złość? on Pią Wrz 21, 2012 2:32 am

Admin

Admin

Dawno temu, kiedy byłem w środku mojego zaburzenia jedzenia, czytałem artykuł o nazwie "Gniew jest twoim przyjacielem." W tym czasie myślałem, że autor był stuknięty. W jaki sposób tak przerażający i tabu emocja być twoim przyjacielem? Ale artykuł rozpoczął własne uzdrowienie tego niezrozumianego emocji.

Co to jest złość? Złość jest tylko jedna emocja w spektrum uczuć, tak jak niebieski to jeden kolor w spektrum kolorów. Ponadto, tak jak istnieje wiele odcieni niebieskiego, istnieje wiele odcieni, od gniewu lekko zirytowany brutalnie rageful. Słuchając tej naturalnej, zdrowej emocji uczymy się o sobie, w jaki sposób chcemy być traktowani, a kiedy czujemy maltretowane lub zaniedbywane.
Zdrowa Expression

Gdy gniew wyrażone w zdrowych sposobów, problemy można rozwiązać. Uchwała wchodzi, kiedy osoby zaangażowane (i tylko osób zaangażowanych) spokojnie wyrazić, jak czują się bezpośrednio do siebie (i tylko do siebie) w sposób, który mówi: "Jestem zły na coś ty-tu jest to, co chcę się zdarzyć. Czego potrzebujesz, aby mi pomóc to się stało? " Kwestią omówioną aż wzajemne uczucie kompromis został osiągnięty. Obie strony wychodzą z wyprzedzeniem, jest to sytuacja korzystna. Dlatego celem zdrowej ekspresji często przekształcić złość w pozytywne asertywnych zachowań.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Czas - jest darem