Psycholog Warszawa naprawdę przestrzegać zasad model partnerski, praw pacjenta i edukacji pacjenta
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

naprawdę przestrzegać zasad model partnerski, praw pacjenta i edukacji pacjenta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Te aparaty są bardzo cierpliwy-centric, a naprawdę przestrzegać zasad model partnerski, praw pacjenta i edukacji pacjenta. Z wszechobecności internetu, PDA łatwo dystrybuowane i podzielone między instytucjami. Są one jednoznacznie odnosi do tego dokumentu w dyskusji, że są one zarówno informacje oparte i dostarczone pod kierunkiem HCPS. PDA są odpowiednim narzędziem do zwalczania psychologicznych uprzedzeń, że wyniki zdrowotne wyzwanie opieki. Edukacja wydaje się być uniwersalne antidotum, ale jest to specyficzny rodzaj edukacji - HCP zatwierdzony i przewodnikiem - to będzie naprawdę pomóc pacjentom. Skutki emocje napędzane heurystyki dostępności są łagodzone przez dźwięku dyskusji na temat zagrożeń i wyników, jak również przykłady innych pacjentów. Pacjent ramowy jako całość kieruje się ich wartości. Ważne jest, że to nastąpić i przedyskutowane z HCP, jako jeden z motywów dla pacjenta centric opieki i model partnerski jest to, że wartości pacjenta należy przestrzegać.
Łatwo jest się sugerować, że wszyscy dostawcy zdrowia powinni zacząć rozpowszechniać PDA, koncentrują się na edukacji pacjenta oraz przeszkolić swój HCP poruszać psychologicznego labiryntu pacjenta umysłu. Jest o wiele trudniej jest przewidzieć, jak wielki wpływ będzie to miało na ich zdrowie.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach