Psycholog Warszawa Ten artykuł skupia się na pacjencie.
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Ten artykuł skupia się na pacjencie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Ten artykuł skupia się na pacjencie. on Sob Lut 25, 2012 4:25 pm

Admin


Admin
Ten artykuł skupia się na pacjencie. Jednak HCPS są równie ludzkie, i równie podatna na psychologiczne uprzedzeń, choć mogą one być wykształcony, aby być świadoma tych uprzedzeń w celu zapewnienia lepszej opieki dla swoich pacjentów. Menedżerów opieki zdrowotnej musi być świadomy tych sił u pacjentów, ich profesjonalną obsługę, a nawet personelu pomocniczego. Wpajanie psychologicznie pozytywne środowisko nie może być wysiłek skupia się na jednym uczestnika opieki zdrowotnej, ale na wszystkich zainteresowanych.
Podobnie jak dom jest tak dobry jak jego projektowania, fundacji i materiałów, opieka zdrowotna jest tak dobry jak jego własnych homologów do tych elementów: procesy wprowadzony, wiedzy biomedycznej oraz społeczne i psychologiczne siły, które przyczyniają się i wpływają na siebie interakcji . Sekundy spojrzenie na model partnerski oraz dowody otaczającego go pokaże, jak wiele z psychologii rolę odgrywa. Z umysły przychodzą emocje, uprzedzenia i momenty pochmurne myśli. Dużym wyzwaniem dla organizatorów opieki zdrowotnej będzie zarządzanie ich jako zagrożenia. Największą szansą będzie wykorzystanie ich jako siły, które mogą być manipulowane, aby osiągnąć lepsze wyniki w zakresie zdrowia wszystkich.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach