Psycholog Warszawa Fizjologiczne Powikłania zaburzeń jedzenia
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Fizjologiczne Powikłania zaburzeń jedzenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Fizjologiczne Powikłania zaburzeń jedzenia on Pią Wrz 21, 2012 2:55 am

Admin


Admin
Fizjologiczne Powikłania zaburzeń jedzenia

Nie są często obserwowane u osób cierpiących na zaburzenia jedzenia, lub którzy mieli w przeszłości na zaburzenia jedzenia szeroki wachlarz fizjologicznych komplikacji i zagrożenia dla zdrowia. Żadne dwie jednostki są takie same. Ich ciała mogą reagować i różnie reagują na nadużycia, które poddają się pod zaburzenia jedzenia zachowań. Bardzo rzadko może ktoś, kto "dabbles" w zaburzenia odżywiania (bez względu anoreksja, bulimia, kompulsywne Przejadanie lub) po prostu odejść od zachowania spokoju. Dodatkowo, nie jest rzadkością, aby doświadczyć przełączanie zachowań od jednej do drugiej lub dodatkowe siebie zachowań destrukcyjnych, takich jak samo szkodliwe zachowania, kompulsywne wydatków, hazard, nadużywanie substancji, zachowanie i kradzież stwierdzić kilka.

Jako terapeuta mam za bardzo w dostrojony z możliwych komplikacji teraz bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ firmy ubezpieczeniowe nie są bardzo pomocne w tworzeniu właściwych poziomów opieki osoba może potrzebować. W większości dotychczasowych firmy ubezpieczeniowe dyktafonów leczenia i jedzenia są zaburzenia Choroby oni zaniechać odpowiedniego leczenia bardzo często. Osoby cierpiące na zaburzenia odżywiania i członków ich rodzin potrzebują pomocy w zrozumieniu poważnych konsekwencji tych zachowań destrukcyjnych na ciele, duszy i umysłu człowieka.

Zaburzenia równowagi elektrolitowej


Minerały tworzą system elektrolitu. Są one niezbędne dla zrównoważonego chemii organizmu i jego zdolności do poprawnego działania. Zapewniają one zdrowe nerwy i impulsów mięśni, nerek i serca, poziom cukru we krwi i dostarczanie tlenu do komórek ciała. Gdy system ten jest zakłócony rezultaty mogą być katastrofalne w tym zawałów serca i Stokesa. Zobaczysz, zaburzenia równowagi elektrolitowej, zwłaszcza zachowań związanych z oczyszczaniem, (wymioty, nadużywanie środków przeczyszczających i moczopędnych), jak również w tonie ciała przez binging na dużych ilości płynów, takich jak woda, mleko, napoje gazowane.

Odwodnienie


Jest to spowodowane przez wyczerpania (często spotykana w oczyszczenie zachowania) lub brak przyjmowania płynów do organizmu. Ograniczanie, wymioty, przeczyszczające i nadużywanie moczopędne, i rozszerzone ćwiczenia bez odpowiedniego nawodnienia są głównymi przyczynami. Objawy obejmują: Możliwe cienie pod oczami, "rysowane" Spójrz na twarz samego, zawroty głowy, osłabienie, ściemnienie moczu. W skrajnych przypadkach może to prowadzić do niewydolności nerek, niewydolności serca i śmierci.

Odwodnienie

Niedożywienie


Może być spowodowany przez znaczny pod jedzenia i przejadania się w niektórych przypadkach do punktu powodzi ciała i jego systemów. Może być również widoczne z binging i oczyszczania zwłaszcza zachowanie jest oczyszczanie jednostki zjedzone wszystko następujące. Organizm potrzebuje paliwa (food) jako podstawowe źródło energii i gdy pozbawieni, że może ona prowadzić do infekcji układu oddechowego, niewydolność nerek, ślepota, atak serca i śmierć.

NutriQuest - Body of Evidence

Hiponatremia


Powódź systemu z wody. (Picie więcej niż osiem 8 uncji szklanek wody dziennie.) ** Jeden klient pracowałem wypił 5 galonów wody dziennie ** często postrzegane z tymi, którzy binge na płyny. Jest to bardzo poważna choroba, która wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Ze względu na napływ wody organizm nie może zbilansować swój poziom sodu odpowiednio i może spowodować nagromadzenie płynu w płucach, mózg puchnąć, nauseousness, wymioty, poważne zamieszanie, a nawet śmierć. Może również pojawić się jako przedawkowania narkotyków na personel medyczny z powodu ogromnej ilości siły osoba może doświadczyć w związku z pewnym psychotycznych oraz kierunków urojenia.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach