Psycholog Warszawa Zanikiem tkanki mięśni i spadek masy mięśniowej
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Zanikiem tkanki mięśni i spadek masy mięśniowej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Zanik mięśni


Zanikiem tkanki mięśni i spadek masy mięśniowej w wyniku ciało żywią sobie. Zwykle towarzyszy ograniczenie.

Lanugo


Niezwykłe miękkie włosy odpisy na twarzy, pleców lub ramion. Jest to spowodowane przez ciała mechanizmu ochronnego w niedożywieniu, aby zachować indywidualny ciepły. Jest to wynikiem braku równowagi hormonalnej. To może potrwać dłuższy okres czasu na to, aby przejść się po tym osoba zaczyna jeść właściwie powodu organizmu potrzebę ochrony siebie.Obrzęk


To obrzęk tkanek miękkich w wyniku gromadzenia się wody i nadmiaru retencji. Wżery Obrzęk jest rodzaj obrzęk, który po zastosowaniu nacisku na obrzęk okolicy wcięcie jest w lewo. Jest to najczęściej w nogach, stopach i palcach wszystkich trzech zaburzeń odżywiania. I Dla bulimics anorektycy może również być obecny w brzucha. Może być spowodowane przez środek przeczyszczający i nadużyć moczopędnym.

Re-Feeding Obrzęk


Bardzo poważną chorobą, która wymaga nadzoru lekarza. Zazwyczaj występuje w czasie indywidualnego, który został pozbawiając się z pożywienia i zacznie znowu jeść. Zwykle jedną z przyczyn tego jest brak obrzęku białka w systemie. Pacjentów lub klientów, którzy wznowić normalne odżywianie należy obserwować, ponieważ jest to naturalna reakcja organizmu do przywrócenia żywności.Słabego funkcjonowania Neuromuscular


Brak jest w stanie poruszać się w normalny sposób. Ze względu na braki witamin i minerałów.

Chwilowy paraliż


Skrajne osłabienie mięśni, które może wyłączyć jednostkę poruszać w ogóle. Często spowodowane niskim poziomem potasu, ale również przez degeneracji komórek nerwowych w rdzeniu kręgowym lub mózgu, w które zostały pozbawione składników odżywczych. Po wystąpieniu objawów mogą występować częściej i bardziej surowo i może prowadzić do trwałego osłabienia mięśni, a nawet zgonu.

Okresowe Stowarzyszenie Paraliż

Przełykowy


Jest zwracanie częściowo strawionego pozycji w żołądku, i miesza się z kwasem enzymów. Może to prowadzić do uszkodzenia w przełyku, żołądka i krtani. To może być stan przedrakowy do przełyku i krtani i wymaga pomocy medycznej i leków często. Często postrzegane bulimics którzy przepłukiwania poprzez wymioty, refluks może stać się tak źle, że jedzenie nie może być przechowywany w dół na wszystkich i czyszczenie staje się mimowolnym dla jednostki.


Żołądkowo-przełykowy
Reflux Disease

Przełyk Barretta


Stany związane z raka przełyku i spowodowane przez wrzenia. Wprowadza się zmiany w komórkach przełyku.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach