Psycholog Warszawa Również związane z oczyszczaniem poprzez wymioty.
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Również związane z oczyszczaniem poprzez wymioty.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Łzy w przełyku


Są to dokładnie to, co brzmi jak, rozdarcia lub rozerwania w przełyku spowodowane przez nienaturalne i spójne oczyszczenie jedzenia. Miej na uwadze wymioty dla normalnego człowieka i służy jedynie jako sposób na ewakuację pokarmu z żołądka, gdy coś jest nie tak. To nie ma być wykonane na dowolnej regularnie więc kiedy czystki ktoś zmusza organizm do czegoś to służy jedynie zrobić w określonych okolicznościach. Jako łzy wynik może wystąpić osoba może zacząć odczuwać wymioty krwią podczas oczyszczania.

Mallory-Weiss łzy


Również związane z oczyszczaniem poprzez wymioty. To rozdarcie skrzyżowaniu przełyku.

Rak


Rozwój komórek raka krtani i gardła z powodu refluksu. Widziany w bulimics którzy purge.


Raka krtani

Problemy z trawieniem


Nie może być dwa problemy w tym obszarze. Jednym z nich jest niedobór enzymów trawiennych, co prowadzi do niemożności organy prawidłowo trawienia pokarmu i wchłaniania substancji odżywczych. To może prowadzić do problemów złego wchłaniania, niedożywienie i zaburzenia równowagi elektrolitowej. Dodatkowo, jeśli ktoś czyści jeden ryzyko zmian w sygnałach z żołądka do mózgu, w wyniku trawienia zwolnił, ponieważ ciało jest przyzwyczaić się do oczyszczenia zachowanie. Do tego można bulimics ponieważ przeszkadza jelita cienkiego nie wysłania sygnału do mózgu powiedzieć, że są jednostki całości w odpowiednim czasie. Dodatkowo, wydaje się indywidualne odczuwałem przez dłuższy okres czasu. , Co jest bardzo niewygodne dla jednostki próbuje odzyskać od zaburzeń odżywiania.

DigestInfo.com
Zapalenie trzustkiEnzymy trawienne atakować trzustkę. To może być bardzo bolesne. Może to być spowodowane przez powtarzające urazu brzucha wymiotów, spożywanie alkoholu lub nadmiernego stosowania środków przeczyszczających i pigułek dietetycznych.


Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach