Psycholog Warszawa Anoreksja i drgawki
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Anoreksja i drgawki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Anoreksja i drgawki on Pią Wrz 21, 2012 2:52 am

Admin


Admin
Anoreksja i drgawki

Niskie ciśnienie krwi, niedociśnienie


Stan spowodowany przez niedożywienie, odwodnienie i obniżenie temperatury ciała. Może powodować arytmię serca, wstrząs lub zawału mięśnia sercowego.

Hipotonia ortostatyczna


Jest to postrzegane jako nagłego spadku ciśnienia krwi podczas zmiany pozycji z siedzącej lub leżącej do pozycji stojącej. Osoba może wystąpić chwilowy brak możliwości zobaczenia, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia łomotanie serca i głowy.

Hipotonia ortostatyczna

Wysokie ciśnienie krwi, nadciśnienie


Upatrywać przede wszystkim w kompulsywnych overeaters ciśnienie krwi podnosi ponad 140 na 90. To powoduje nieprawidłowy przerost mięśnia serca, w wyniku ataku serca, a dodatkowo może spowodować śmiertelne lub udarów mózgu, uszkodzenie i niewydolność nerek.


Nadciśnienie

Hipoglikemia


Zaburzenia poziomu cukru we krwi w wyniku niskiego poziomu cukru we krwi, zwłaszcza u pacjentów anoretic lub bulimią. Pocenie się i drżenie są charakterystyczne i mogą wskazywać na problemy z wątrobą lub nerkami, co może prowadzić do pogorszenia neurologiczne i psychiczne. Dietetyczny uwaga jest ważna.


Hipoglikemia reaktywna strony startowej

Cukrzyca


Wysoki poziom cukru we krwi w wyniku niewystarczającego wytwarzania insuliny. Często u niedożywionych osób, jak również overeaters kompulsywnych. Dla niektórych te mogą być traktowane z dietetycznym zmian. U niektórych pacjentów, u których rozwinęła cukrzycy, która wymaga pomocy medycznej i leków podczas zaburzenia jedzenia są w stanie jak odzyskać dokładniej pozbyć się objawów cukrzycy, ale muszą być oglądane z medycznego dla nawrotu. Niektóre znaki ostrzegawcze są częste oddawanie moczu i niezdolność do ugasić pragnienie, nerwowość, osłabienie, drżenie, słaby szybki puls, drgawki, i możliwe pojawienie się zatrucia.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach