Psycholog Warszawa Zaburzenia odżywiania i cukrzyca
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Zaburzenia odżywiania i cukrzyca

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Zaburzenia odżywiania i cukrzyca on Pią Wrz 21, 2012 2:52 am

Admin


Admin
Zaburzenia odżywiania i cukrzycą

Kwasica ketonowa


Stan, które pociąga za sobą duże stężenie kwasów, które odkładają się w krwi spowodowane przez spalanie ciała niż cukru tłuszczu i węglowodanów w celu uzyskania energii. Przejście od węglowodanów wykorzystaniem energii w tłuszczu powoduje powstawanie ketokwasów. Nerki są przytłoczeni ciągłego wytwarzania ciał ketonowych wynikających w głębokiej kwasicy. Najczęstsze przyczyny to nadużywanie alkoholu, głodzenie, nadmierne czyszczenie, odwodnienie i hiperglikemia. Nieleczona cukrzyca może powodować kwasicę ketonową (znany również jako DKA).

Zakażenia nerek i niewydolności nerek Potential


Funkcja nerek jest oczyszczenie trucizny z organizmu, regulowania stężenia kwasu, i utrzymać równowagę wody. Ryzyko trudności w nerkach zwiększa się wraz z odwodnieniem, zakażenia i niskie ciśnienie krwi, oraz niedoborów witaminowych. Nieleczona cukrzyca powoduje znaczne obciążenie nerek oraz może prowadzić do niewydolności nerek.

Brak menstruacji


Utrata ponieważ cykl menstruacyjny Estrogeny hormon wydzielany przez jajniki przestaje być produkowane. To może prowadzić do osteoporozy i osteopenii.

Osteopenia


Poniżej prawidłowej masy kostnej wskazując wapnia i witaminy D, co prowadzi do osteoporozy.

Osteoporoza


Rozrzedzenie kości z redukcją masy kostnej z powodu zmniejszania się wapnia i białka kostnej. To pozostawia kości podatne na złamania. Badanie gęstości kości są pomocne w ocenie szkód wyrządzonych od jedzenia zaburzenia zachowania ograniczeń, pijaństwo i oczyszczaniem.


Osteoporoza i pokrewne choroby kościTMJ Syndrome


Forma zwyrodnieniowej stawów w Tempero-żuchwowego stawu w szczęce. To jest często obserwowane u pacjentów z bulimią czystki poprzez wymioty powoduje niepotrzebne obciążenie stawu. Często jest ból w obszarze wspólnego z trudności do żucia, w wyniku i bóle głowy.


TMJ Association

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach