Psycholog Warszawa Kwasy żołądkowe i enzymy z wymiotami może powodować erozję szkliwa
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Kwasy żołądkowe i enzymy z wymiotami może powodować erozję szkliwa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Problemy stomatologiczne


Kwasy żołądkowe i enzymy z wymiotami może powodować erozję szkliwa szczególnie widoczne na wnętrza zębów gdzie język spełnia zęby. Ta erozja ostatecznie prowadzi do ciężkiej próchnicy i ustanowiono podstawy dla choroby dziąseł. Witamina D, niedobory wapnia i hormonalnymi może prowadzić do odwapnienia zębów.

Atak serca, zatrzymanie akcji serca, arytmia, dławica piersiowa (ból w klatce piersiowej)

i nieregularne bicie serca


Nagłe ataki serca może spowodować trwałe uszkodzenie serca lub zgon. Zatrzymanie krążenia jest nagły zgon. Zaburzenie równowagi elektrolitowej, które obejmują niedobór potasu, extreme hipotonia ortostatyczna, niskie ciśnienie krwi, wolne tętno, niedożywienie, brak równowagi hormonalnej wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, nagromadzenie tkanki tłuszczowej w okolicy mięśnia sercowego mogą być wszystkie czynniki przyczyniające się wiązać komplikacje z sercem. Wszystkie zaburzenia odżywiania mają potencjał do poważnych powikłań, z sercem, a nawet śmierć.

Cardiac HealthWeb

Zaburzenia wątroby i niewydolności


Wątroba jest ważnym organem ciała. To działa w celu wyeliminowania odpadów z komórek i działa w połączeniu z przewodu pokarmowego. U niektórych pacjentów próby samobójstwo za pomocą co powoduje paracetamol w niektórych przypadkach ekstremalnych uszkodzenia wątroby i może w końcu prowadzić do śmierci. Ponadto wykorzystywanie ipecac syrop również powoduje uszkodzenie wątroby i nie może być usuwany z organizmu.

Bezpłodność


Jest to stan, który pozostawia indywidualne nie mogą mieć dzieci. Na zaburzenia odżywiania może to być spowodowane przez brak cyklu miesiączkowego i innych brak równowagi hormonalnej. Niedożywienie i różne niedobory witamin może również uniemożliwić przewozić dziecko do pełnej kadencji. Dodatkowo brak właściwego odżywiania w czasie ciąży może prowadzić do urodzenia dziecka z wadami wrodzonymi.


Międzynarodowa Rada Niepłodność

Problemy w czasie ciąży


Ze względu na niedożywienie, odwodnienie, niedobory witamin i hormonów w czasie ciąży, podczas gdy aktywnie uczestniczy w jedzeniu zachowania zaburzenia stawia nienarodzone dziecko z grupy wysokiego ryzyka chorób przewlekłych, wciąż narodzin i śmierci.

Chorób współistniejących widziany związanych z zaburzeniami odżywiania

Śmierć


Ostatecznie zaburzenia odżywiania, które są bardzo destrukcyjne własny charakter i może być widok, jak powolne próby zachowań samobójczych może prowadzić do zawałów serca, udarów mózgu, krwawienie wewnętrzne, pęknięcie żołądka, wątroby, wrzody perforowanej, niewydolności nerek, zapalenie trzustki, i samobójstwa.

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach