Psycholog Warszawa Dla osób z zaburzeń odżywiania
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Dla osób z zaburzeń odżywiania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dla osób z zaburzeń odżywiania on Pią Wrz 21, 2012 2:46 am

Admin


Admin
Choroba serca jest bardziej powszechne wśród płci męskiej i nasze ryzyko wzrasta z wiekiem. Osób z rodzinną historią choroby serca powinny być szczególnie ostrożne i regularnie odwiedzać swojego lekarza do monitorowania stanu zdrowia serca. Zaburzenia odżywiania umieścić osoby z grupy wysokiego ryzyka chorób serca i osób z zaburzeniami odżywiania, jak anoreksja powinny szukać jedzenia leczenie zaburzeń na obiekcie anoreksja leczenia w celu uniknięcia konsekwencji zdrowotnych, takich jak choroby serca.
Zapobieganie chorobom serca

Dla osób z zaburzeń odżywiania, może być trudne do uniknięcia, takimi jak choroba serca. Często jest to bardzo przydatne do poszukiwania leczenia anoreksji w ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania. Zaburzenia odżywiania mieszkalnych programy oferują specjalistyczne programy terapii i może zapewnić zdrową dietę i ważne informacje o wartości odżywczej. Dla tych, którzy pragną, aby zapobiec chorobom serca, następujące kroki należy uznać:

Odpowiednio radzić sobie ze stresem poprzez zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem.
Unikaj nadmiernego picia. (Jeśli zmagają się z uzależnieniem od alkoholu, za udział odwyk alkoholowy w ośrodku rehabilitacji alkoholu.)
Utrzymać wagę na zdrowym poziomie. (Może to być szczególnie trudne dla osób z zaburzeniami jedzenia.)
Sprawdź się w cukrzycy. (Diabetycy są na większe ryzyko chorób serca i wymagają specjalistycznej opieki dla ich stanu.)
Unikaj palenia.
Trzymaj poziom cholesterolu normalne. (Uwzględniając te i poziom triglicerydów badanej mogą być pomocne w utrzymaniu znasz wyższe niż normalne poziomy.)
Regularnie wykonywać.
Utrzymać normalny poziom ciśnienia krwi. (Regularne monitorowanie ciśnienia krwi, w celu utrzymania ich w zdrowym zakresie, będzie lepiej być w stanie zapobiec poważnych chorób serca.)


Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach