Psycholog Warszawa Kobiety z anoreksją, które szukają płodność leczenia mają mniejsze szanse na sukces.
wszystko o psychologii, psychologia i życie, psychologia i rzeczywistość, psychologia i zdrowie

Forum psychologiczne dotyczące zagadnień psychologicznych i teorii oraz zaburzeń psychicznych, psychiatrii, pomocy psychologicznej i psychoterapii.


You are not connected. Please login or register

Kobiety z anoreksją, które szukają płodność leczenia mają mniejsze szanse na sukces.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Po obróbce i wzrost masy, zwykle poziom estrogenu i okresy ponownie przywrócony. W ciężkich anoreksji, jednak, nawet po leczeniu, normalnie nie zwraca menstruacji w 25% z tych pacjentów.

Jeśli kobieta zajdzie w ciążę z anoreksją przed odzyskaniem prawidłowej wagi, ona stoi większe ryzyko poronienia, cięcie cesarskie, a dla posiadania dziecka z niską masą urodzeniową lub porodu wad. Ona również jest na większe ryzyko depresji poporodowej.
Kobiety z anoreksją, którzy szukają płodność leczenia mają mniejsze szanse na sukces.

Długoterminowy wpływ na kości i wzrostu gospodarczego

Prawie 90% kobiet z osteopenią jadłowstrętu doświadczenia (utrata minerałów kości) i 40% na osteoporozę (bardziej zaawansowana utrata gęstości kości). Maksymalnie dwie trzecie dzieci i dorastających dziewcząt z anoreksją nie rozwijają się silne kości podczas krytycznego okresu wegetacyjnego. Chłopcy z anoreksją również cierpią z powodu zahamowania wzrostu. Mniej pacjent waży, bardziej dotkliwe straty kości. Kobiety z anoreksją, którzy również binge-purge twarz jeszcze większe ryzyko utraty masy kostnej.

Utrata kości u kobiet jest przede wszystkim ze względu na niski poziom estrogenów, które występują z anoreksja. Inne czynniki biologiczne w anoreksji również może przyczynić się do utraty tkanki kostnej, w tym wysoki poziom hormonów stresu (co upośledzać wzrost kości) i niski poziom wapnia, niektórych czynników wzrostu i DHEA (słaby męski hormon). Przyrost masy ciała, niestety, nie całkowicie przywrócić kość. Tylko regularne miesiączki osiągnięcia jak najszybciej może chronić przed trwałą utratą masy kostnej. Już zaburzenie odżywiania ustępuje częściej utrata kości będzie trwały.

Poziom testosteronu spada u chłopców, jak schudnąć, co również może wpłynąć na ich gęstość kości. U młodych chłopców z anoreksją, przywrócenie masa wytwarza pewne przyspieszenie wzrostu, ale to może nie cały wzrost.
Problemy neurologiczne

Zobacz profil autora http://wszystkoopsychologii.niceboard.net

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach